• +48 32 307 19 19
  • info@klinikawitamin.pl
Współpraca
O firmie

Klinika Witamin

Klinika Witamin

Nasza klinika witaminowa jest częścią spółki Beauty Group W naszych klinikach czeka na Państwa zespół profesjonalistów, którzy z pasją i zaangażowaniem zaopiekują się każdym pacjentem.

Zapewniamy holistyczne podejście – konsultacje lekarskie oraz dobór odpowiedniej terapii – kroplówki i dawki uwzględniając indywidualne warunki, cechy i problemy konkretnej osoby.


Kroplówki witaminowe

Dysponujemy najlepszym sprzętem diagnostycznym oraz najwyższej jakości kroplówkami witaminowymi – które w szybki i bezpieczny sposób regenerują, oczyszczają i uzdrawiają organizm.

Substancje odżywcze aplikujemy wykorzystując metodę dożylnego wlewu kroplowego, dzięki czemu jesteśmy w stanie skutecznie uzupełnić wszystkie niedobory witamin, minerałów, aminokwasów oraz innych istotnych składników odżywczych wywołane przez codzienne obciążenie organizmu.

Klinika witamin w Warszawie

Oferowane przez nas kroplówki witaminowe odpowiadają różnym potrzebom i problemom z jakimi borykać może się ludzkie ciało i umysł. Pomagamy oczyścić organizm z toksyn oraz zregenerować go po przebytej chorobie, wzmocnić odporność, zniwelować stres, a także złagodzić objawy depresji.

Ponadto, proponujemy również specjalne kroplówki witaminowe dla urody - wpływające na poprawę kondycji skóry, włosów i paznokci, a także kroplówki o działaniu odmładzającym i wspomagające odchudzanie.

W szybki, bezpieczny i skuteczny sposób pomagamy utrzymać ciało w najlepszym zdrowiu i kondycji.